Zahradní projekt

 

Zpracování projektu je ta nejnapínavější část celé mé práce. V hlavě se mi tvoří spousta myšlenek a nápadů, co by měla zahrada všechno obsahovat, jak by měla být rozčleněná a jakou péči bude potřebovat. Přeji si, aby se tam příjemně a bezpečně cítil každý člen rodiny od dítěte až po pejska a každý si tam našel své oblíbené místo....

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Pohledy

18.03.2018

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Cena projektu

10.03.2018

Návrh zahrady je pro mne zábavnou, ale také časově náročnou prací, ve které musím zohlednit mnoho faktorů, jako jsou třeba velikosti, členitosti, úpravy pozemku, množství použitých zahradních prvků, zohlednění stávající zeleně, podklady jež je schopen zákazník dodat. Níže uvedené ceny jsou proto orientační, vychází z nejběžnějších velikostí: